Overslaan en naar de inhoud gaan
  • Neem contact op

  • Neem contact op

Contact

Mr. Frank Zwerts
Director

E

frank.zwerts@locateinlimburg.com

M

+32 11 27 23 12
Mr. Aleksandr Natanelov
Business Development Manager

E

aleksandr.natanelov@locateinlimburg.com

M

+32 496 18 50 21
Mrs. Bahar Kavas
Office Manager - HR & Communications

E

bahar.kavas@locateinlimburg.com

M

+32 11 27 23 12
Mrs. Yu Chen
Account Manager China Desk

E

yu.chen@locateinlimburg.com

M

+32 487 29 69 28
Mrs. Larisa Karabanova
Business Development Analyst

E

larisa.karabanova@locateinlimburg.com

M

+32 11 27 23 12
Mr. Johan Grutman
Business Development Manager

E

johan.grutman@locateinlimburg.com

M

+32 11 27 23 12
Mr. Patrick Verstraelen
Jr. Business Develop

E

patrick.verstraelen@locateinlimburg.com

M

+32 11 27 23 12
Corda Campus - gebouw 6B
Kempische Steenweg 303 bus 101
3500 HASSELT
België
T +32 11 27 23 12

Contact opnemen

Corda Campus - gebouw 6B
Kempische Steenweg 303 bus 101
BE - 3500 HASSELT
T +32 11 27 23 12

Nieuwsbrief